1892 Katalog der Westinghouse-Bremse Hannover, 1892. Schmorl & von Seefeld. 86 p + 26 t. részben kihajtható táblák. Vasúti alkatrészek, fémberendezéseket bemutató képes katalógus. Aranyozott egészvászon kötésben /
Illustrated catalog showing railway parts and metal equipment. Gilded full cloth binding