Balogh István (1924-2016): Egy válás meglepetései, Jean-Paul Belmondo főszereplésével, 1972. Filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton. Offset-nyomda. 57,5×41 cm. Hajtásnyomokkal. Sarkaiban kisebb sérülésekkel.