https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 300

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1880 Atlas zum Handbuch der Buchbinderei XI t. könyvkötészettel kapcsolatos rajzos táblákat tartalmazó atlasz, sérült papírkötésben
1
18082.

cca 1880 Atlas zum Handbuch der Buchbinderei XI t. könyvkötészettel kapcsolatos rajzos táblákat tartalmazó atlasz, sérült papírkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1880 Rudolf trónörökös nagy méretű portréja. 30x42 cm Szélén képet nem érő beszakadással
1
18083.

cca 1880 Rudolf trónörökös nagy méretű portréja. 30x42 cm Szélén képet nem érő beszakadással

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1886 Lányok lapja. 12. évf. 1. és 2. félév. Szerk.: Dolinay Gyula. Bp., 1886, Pallas, 2+191+1 p.;4+191+1 p. Gazdag fametszetű képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, javított lapokkal, valamint sérült lapokkal, közte lapszéli hiányokkal is, kijáró lapokkal (2. félév 185-190 p.), megviselt állapotban.
1
18084.

1886 Lányok lapja. 12. évf. 1. és 2. félév. Szerk.: Dolinay Gyula. Bp., 1886, Pallas, 2+191+1 p.;4+191+1 p. Gazdag fametszetű képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, javított lapokkal, valamint sérült lapokkal, közte lapszéli hiányokkal is, kijáró lapokkal (2. félév 185-190 p.), megviselt állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Carmen panegyricum honoribus eminentissimi cardinalis principis primatis Regni Hungariae et archiepiscopi Strigoniensis Joannis Bapt. Simor. Budapest 1886. 12p. papírborítóval
1
18085.

Carmen panegyricum honoribus eminentissimi cardinalis principis primatis Regni Hungariae et archiepiscopi Strigoniensis Joannis Bapt. Simor. Budapest 1886. 12p. papírborítóval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1893-1898 A Jézustársasági Kalocsai érseki főgymnasium értesítője 4 szám. Nyomatott Malatin Antalnál. Kiadói papíkötésben, jó állapotban
1
18086.

1893-1898 A Jézustársasági Kalocsai érseki főgymnasium értesítője 4 szám. Nyomatott Malatin Antalnál. Kiadói papíkötésben, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1894 Ünnepi dal Póra Ferenc úrnak, a budai I. ker. polgári és felsőleányiskola igazgatójának
1
18087.

1894 Ünnepi dal Póra Ferenc úrnak, a budai I. ker. polgári és felsőleányiskola igazgatójának

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1896 Der Modesalon. Illustrirte Zeitschrift herausgegeben von D. Lessner Warenhaus, Wien. VIII. Jahrgang, Nr. 42. / Bécsi divatlap egy száma, fekete-fehér képekkel illusztrálva, német nyelven. A címlap és néhány lap sérült, az utolsó lap erősebben szakadt. 56 p.
1
18088.

1896 Der Modesalon. Illustrirte Zeitschrift herausgegeben von D. Lessner Warenhaus, Wien. VIII. Jahrgang, Nr. 42. / Bécsi divatlap egy száma, fekete-fehér képekkel illusztrálva, német nyelven. A címlap és néhány lap sérült, az utolsó lap erősebben szakadt. 56 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
A Tündérujjak 4 db száma, mellékletekkel, Irsai István (1896-1968) borítóval
1
18089.

A Tündérujjak 4 db száma, mellékletekkel, Irsai István (1896-1968) borítóval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1897 Felhívás és ismertető a "Pest-Szent-István" családi házas telep tervezett létrehozásáról a mai cinkotai területen, annak környezetéről, a házak és telkek kialakításáról 3 nagy méretű oldalon, postán feladva, hajtva, jó állapotban
1
18090.

1897 Felhívás és ismertető a "Pest-Szent-István" családi házas telep tervezett létrehozásáról a mai cinkotai területen, annak környezetéről, a házak és telkek kialakításáról 3 nagy méretű oldalon, postán feladva, hajtva, jó állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1897 Az eredetéves országos kiállítás történelmi épületcsoportját, az Alpár Ignác által tervezet ún. Vajdahunyad várát ábrázoló 4 db nyomat, In: Magyar Mérnök és Építész-Egylet Közlönye, 1897. évfolyam. XXXI. köt. XI., XII., XV., XVI. táblák, változó állapotban, a széleken, hajtásnyomokon kis szakadásokkal, 32x49 cm
1
18091.

1897 Az eredetéves országos kiállítás történelmi épületcsoportját, az Alpár Ignác által tervezet ún. Vajdahunyad várát ábrázoló 4 db nyomat, In: Magyar Mérnök és Építész-Egylet Közlönye, 1897. évfolyam. XXXI. köt. XI., XII., XV., XVI. táblák, változó állapotban, a széleken, hajtásnyomokon kis szakadásokkal, 32x49 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1900 A magyar és más országok zászlóinak összehasonlítása, elemzése. a Kunst und Handwerk II. évf. 7. füzetében. Képekkel. Sérült, elvált papborítóval
1
18092.

1900 A magyar és más országok zászlóinak összehasonlítása, elemzése. a Kunst und Handwerk II. évf. 7. füzetében. Képekkel. Sérült, elvált papborítóval

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
2
 
G. L. Grove: Personalhistorisk tidsskrift fjerde raekke. 3 Bind Kjobenhavn. 1900. 306 + 31 p.Korabeli, kissé kopott félbőr kötésben .
1
18093.

G. L. Grove: Personalhistorisk tidsskrift fjerde raekke. 3 Bind Kjobenhavn. 1900. 306 + 31 p.Korabeli, kissé kopott félbőr kötésben .

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz