https://www.darabanth.com/hu/462-Gyorsarveres/462.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~2000013/1914-Magyar-Iparmuveszet-XVII-evf-10-sz-Szerk-Gyorgyi-Kalman-Kiadja-az-Orsz-Magy~II3111496
3111496
18111
462
Printed Materials
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
LeÃrás:
1914 Magyar Iparművészet XVII. évf. 10. sz. Szerk.: Györgyi Kálmán. Kiadja az Orsz. Magy. Iparművészeti Társulat. Bp., 1914. SzékesfÅ‘város Házinyomdája. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papÃrkötésben gerincen sérüléssel
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m