Kelecsényi Csilla (1953- ): Cut (Szegénység és rózsák sorozatból), 200... https://www.darabanth.com/hu/462-Gyorsarveres/462.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Foto~500023/Kelecsenyi-Csilla-1953-Cut-Szegenyseg-es-rozsak-sorozatbol-2009-Foto-papir-Jelezve~II3102468
3102468
13497
462
Photo
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,13 EUR , 9,38 USD
Leírás: Kelecsényi Csilla (1953- ): Cut (Szegénység és rózsák sorozatból), 2009. Fotó, papír. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. Plexiüvegezett fakeretben, 50x50 cm
: nagy_andras