Tábori Kornél - Székely Vladimir: A csaló Budapest. (A bűnös Budapest ... https://www.darabanth.com/hu/462-Gyorsarveres/462.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Budapest-150~2000001/Tabori-Kornel-Szekely-Vladimir-A-csalo-Budapest-A-bunos-Budapest-ciklus-folytatasa-Bp-~II3105019
3105019
18536
462
Budapest 150
Leírás: Tábori Kornél - Székely Vladimir: A csaló Budapest. (A bűnös Budapest ciklus folytatása.) Bp., 1908, Nap Ujságvállalat, 111+1+12 p. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró elülső szennylappal és címlappal, csendőr bélyegzéssel.
: szr