Single hungarian issues at a very low starting price
Kikiáltási ár:
1 400Ft 3,79EUR, 4,38USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Európai pillanatok. Gink Károly fotói, Keresztury Dezső írásai. Bp., 1968, Magvető. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel (Vuray György). Megjelent 4500 példányban.