https://www.darabanth.com/hu/462-Gyorsarveres/462.0/Konyvek/Sci-fi-es-fantasy-konyvek-es-targyak~2000038/Huxley-Aldous-Szep-uj-vilag-Ford-Szinnai-Tivadar-Bp-1934-Pantheon-256-p-Elso-magyar~II3110872
3110872
20765
462
Sci-fi and fantasy books and objects
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
LeÃrás:
Huxley, Aldous: Szép új világ. Ford.: Szinnai Tivadar. Bp., [1934], Pantheon, 256 p. Első magyar kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, laza fűzéssel, de egyébként jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m