Heller György-Rosta László: Vasúti fékberendezések szerkezete, kezelés... https://www.darabanth.com/hu/462-Gyorsarveres/462.0/Konyvek/Konyvek-Vasut-temaju-konyvek~2000030/Heller-Gyorgy-Rosta-Laszlo-Vasuti-fekberendezesek-szerkezete-kezelese-es-vontatasi-muhelyi~II3108093
3108093
20400
462
Books: Railways, locomotives
Leírás: Heller György-Rosta László: Vasúti fékberendezések szerkezete, kezelése és vontatási műhelyi karbantartása. I. Mozdonyszolgálati dolgozók részére. Bp., 1966, KÖZDOK. 30 tábla melléklettel. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
: tg