Szűz anya örömei a Bakács-kápolnában. Ima- és énekkönyv. Esztergom, 1932, Főszékesegyházi Plébániahivatal (Buzárovits Gusztáv-ny.), 200+(2)+IV p. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérülésekkel, helyenként kissé foltos lapokkal, ázásnyomokkal.