Tétel

Kikiáltási ár:

6 000 Ft

Leírás:

Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevekedett, dárga kövekkel kirakott Arany-Korona Azaz Különbkülönbféle válogatott ájtatos szép imádságokból, lelki fohászkodásokból [...] készítetett imádságos könyv [...]. Pest, 1854, Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István költségén. Bőrkötésben, kopott és foltos borítóval, utolsó néhány lapot az elejére kötötték be, előzéklapon XIX. sz. családi névbejegyzésekkel, körbevágva, laza kötést megerősítették, helyenként sérült és foltos lapokkal, néhány kevés lapon krétás jelöléssel.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg