[Füssy Tamás]: VII. Pius pápasága. I-II. rész egybekötve. Házi könyvtár XXIII-XXIV. kötet. Bp., 1876, Szent István-Társulat, Átkötött félvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.