Vadásztársaságok, pénzügyi, ellenőrzési és ügyviteli szabályzata.
[Bp... https://www.darabanth.com/hu/462-Gyorsarveres/462.0/Konyvek/Konyvek-Vadaszat~2000023/Vadasztarsasagok-penzugyi-ellenorzesi-es-ugyviteli-szabalyzataBp-1978-Magyar-Vadaszok~II3108910
3108910
20120
462
Books: Hunting
Leírás: Vadásztársaságok, pénzügyi, ellenőrzési és ügyviteli szabályzata.
[Bp.], 1978., Magyar Vadászok Országos Szövetsége. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítóval, sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel. Megjelent 3000 példányban.
: ekb