https://www.darabanth.com/hu/462-Gyorsarveres/462.0/Konyvek/Konyvek-Tortenelem~2000047/Mohacsi-emlekkonyv-1526-Szerk-Lukinich-Imre-Bp-1926-Kir-M-Egyetemi-Nyomda-367plus1-p-plus~II3104087
3104087
19378
462
Books: History
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
LeÃrás:
Mohácsi emlékkönyv 1526. Szerk.: Lukinich Imre. Bp., [1926], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 367+(1) p. + 3 t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, minimálisan sérült gerinccel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m