Blaskovich Lajos: Őshaza és Kőrösi Csoma Sándor célja. Kőrösi Csoma Sándor halálának 100. évfordulóján. [Bp.,1942.],Stádium, 1 (címkép) t. + 230 p. + 7 t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.