Liener György: Autótípusok 1961. Bp., 1961, Műszaki. Fekete-fehér fotó... https://www.darabanth.com/hu/462-Gyorsarveres/462.0/Konyvek/Konyvek-Technika~2000029/Liener-Gyorgy-Autotipusok-1961-Bp-1961-Muszaki-Fekete-feher-fotokkal-gazdagon-illusztralt~II3106494
3106494
20320
462
Books: Technics
Leírás: Liener György: Autótípusok 1961. Bp., 1961, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány foltos lappal és sérült lapszéllel.
: nagy_andras