https://www.darabanth.com/hu/462-Gyorsarveres/462.0/Konyvek/Konyvek-Technika~2000029/Bogdan-Istvan-A-magyarorszagi-papiripar-tortenete-1530-1900-A-magyar-konyv-Bp-1963-~II3110877
3110877
20322
462
Books: Technics
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
LeÃrás:
Bogdán István: A magyarországi papÃripar története. (1530-1900.) A magyar könyv. Bp., 1963, Akadémiai Kiadó. Két melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Megjelent 750 példányban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m