Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 45

Folklórismeret. Az alapfokú művészetoktatás, művészeti gimnáziumok, táncos szakképesítés, és a tanárképző főiskolák tananyaga. Szerk.: Sólymos József. A szerkesztő, Sólymos József által DEDIKÁLT példány. Debrecen, 2002, Szerzői, 388 p. Kiadói papírkötés.
20251.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Platon's Werke. Vierte Gruppe: Die Platonische Kosmik. Erstes Bändchen. Zehn Bücher vom Staate. Erstes Bändchen. Einleitung und Buch I-II, von Wilh. Sigm. Teuffel. + Fünftes Bändchen. Buch X nebst ausführlicher Inhaltsübersicht und Ideengang von Dr. Wilhelm Wiegand. [Egybekötve]. Griechische Prosaiker in neuen Uebersetzungen. Stuttgart, 1855, J. B. Metzler'schen Buchhandlung, 516 p.; 2 sztl. lev.+ 522-632 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.
20252.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

20253.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Rousseau,J[ean]-J[acques]: Les Confessions de - - -. [Vallomások.] Préface de Georges Lecomte de L'Académie Francaise. Paris,én.,Firmin-Didot et C. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
20254.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Bartos Huba-Hamar Imre Kínai-magyar szótár. Bp.1998. Balassi Kiadó 888p. Kiadói ezüstözött egészműbőr kötésben
20255.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

20256.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Menedzsment a XXI. században. Tanulmányok Gaál Zoltán 60. születésnapjára. (DEDIKÁLT). Veszprém, 2007, Pannon Egyetem Szervezési és Vezetési Tanszék. Kiadói papírkötés. Dr. Gaál Zoltán (1947-2022), a Pannon Egyetem Szervezési és Vezetési Intézeti Tanszék professzora által DEDIKÁLT példány.
20257.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

4 db nemzetiségi témájú könyv: Tilkovszky Loránt: Hét évtized a magyarországi németek történetéből 1919-1989.; Nemzetiség és magyarság. Nemzetiségpolitika Magyarországon Trianontól napjainkig.; Zielbauer György: Adatok és tények a magyarországi németség történetéből (1945-1949).; Kővágó László: Nemzetiségek a mai Magyarországon. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
20258.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Illyés Gyuláné et al.: Gyógypedagógiai pszichológia. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
20259.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20260.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20261.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Richard Böck: Der Deutschen volkszahl und sprachgebiet in den europäischen staaten. Berlin, 1870. J. Guttentag. 308 p. + Kiadói papírborítóval. egy lap (238. Hiányzik) szétvált füzéssel
20262.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft