Sven Hedin: Az orosz harctérről. Bp., 1916, Athenaeum, 208 p. Első kiadás. Bekötött illusztrált elülső papírborítóval. A borítóterv Vendrei. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, két lapszélen szöveget nem érintő szakadással, sérüléssel (155/156,157/158.)