Tétel

Kikiáltási ár:

16 000 Ft

Leírás:

Réti Béla: A volt cs. és kir. Lajos Győző főherceg 65. gyalogezred világháborús emlékalbuma. Összeállította --. (A kötéstáblán a címfelirat: ,,65-ös Ludwig-bakák emlékalbuma".) Miskolc, 1938. Ludvig István. 264 p. Gazdagon illusztrált. Egyetlen kiadás. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben javított gerinccel, kopássokkal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras