Tétel

Kikiáltási ár:

18 000 Ft

Leírás:

Wagner János: Magyarország virágos növényei. A Hoffmann K. növényatlaszának képeivel. A Dr. Hoffmann Gy. átdolgozta harmadik kiadás alapján írta: - - . A magyar szöveget átnézte: Mágocsy-Dietz Sándor. 67 táblán 375 színes és 582 szövegközti képpel. A Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat LXXI. kötete. Bp., 1903, K. M. Természettudományi Társulat (Athenaeum-ny.), XXV+(1)+241 p.+ LXVII (színes kromolitográfiák) t. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, a gerincen kis sérüléssel, belül nagyrészt jó állapotban, néhány kijáró, a fűzéstől elváló lappal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg