Tétel

Kikiáltási ár:

3 000 Ft

Leírás:

Izrael könyörgései. Magyarra ford. Deutsch Henrik a pesti kir. izr. tanítóképezde igazgatója. Pest, 1870., Löwy M. E. Fia,4+428 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, csont táblákkal, aranyozott lapélekkel, az elülső táblán díszes fém monogram, benne 1882-1884 közötti bejegyzésekkel, a gerincen kis sérüléssel, az elülső táblán törésnyommal, a hátsó táblán egyik sarkán hiánnyal. Fedor Ágnes nagyszülei és édesanyja, Bauer Ilona imakönyve. Fedor Ágnes (1909-1990) író, újságíró, grafikus, szobrász, keramikus, báró Wesselényi Miklós újságíró felesége.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras