1865/7-ik évi országgyűlési törvény-czikkek. 2. kiad. Pest, 1969, Ráth Mór.; 1868-ik évi országgyűlési törvény-czikkek. 514 p+X.. Aranyozott vászonkötésen, volt könyvtári példány jó állapotban.