Rylands, Philip; Gentili, Augusto; Nepi Sciré, Giovanna; Romanelli, Giandomenico: Paintings in Venice. Boston-New York-London, 2002, Bulfinch Press. 607 p. Első angol nyelvű kiadás. Több mint 500 színes illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói papír védőborítón szakadásokkal.