Tétel

Kikiáltási ár:

4 000 Ft

Leírás:

Török Sándor: Titokzatos utazások. Regény. (Kétszeresen dedikált.) (Budapest, 1947). Révai Irodalmi Intézet (ny.) 159 + [1] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Vikár Lászlónak hálás köszönettel a Szentföld elmondásáért. Török Sándor bácsi. Bp. 1963. XI. 10." A kötetben elhelyezett betétlapon kísérő dedikáció: ,,Bocsáss meg, de csak ilyen antikvár példányom van ebből a régi könyvből [...] Török Sándor". Az első előzéken az ajándékozást megelőző időszakból származó régi tulajdonosi bejegyzés. Példányunk fűzése kissé meglazult. Prov.: Vikár László. [Vikár László (1929-2017) zenetudós, népdalkutató, népdalgyűjtő, számos országban oktató egyetemi tanár.] (Révai könyvtár, 8. szám.) Aranyozott gerincű, enyhén sérült kiadói félvászon kötésben.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ufk

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17