Szabó Lőrinc: Reggeltől estig. Egy repülőutazás emléke. Molnár C. Pál fametszeteivel. Bp.,1937, Magyar Bibliofilek Szövetsége, (Gyoma Kner Izidor-ny.), 40 sztl. lev.+ 10 (fametszetek) t. ,,Ez a példány Detre Pál a Magyar Bibliofilek Szövetsége választmányi tagja számára készült". [Lukinich Imre (1880-1950) történész.] Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, Kner Erzsébet-kötés, kopott borítóval és gerinccel.