Arany János összes munkái I-VI. I. köt.: Kisebb költemények.
II-III. köt.: Elbeszélő költeményei 1-2. köt.
IV. Elbeszélő költemények. Elegyes darabok. 3. kötet.
V. köt.: [Arany János prózai dolgozatai]
VI. köt.: Drámai fordítások. Shakspere színműveiből. Bp., 1883-1884, Ráth Mór. 6. kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel. a borítón kis kopásnyomokkal, kis foltokkal, az I. kötet gerincén sérüléssel, II. kötet gerincén kis sérüléssel, az V. kötetben a címlap hiányzik.