Feszty Masa (1895-1979): Hölgy portréja, 1920-as évek. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Feszty Masa. Sérült. Proveniencia: Tichy Kálmán grafikus hagyatékából. 59,5x49,5 cm. Fakeretben. / oil on canvas, signed, damaged, framed