Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 219
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3012574
10703
462
120000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3105622
10704
462
120000
Jelzés nélkül, XIX. sz. közepe/vége: Salamon átka. Olaj, vászon. Sérült. Korabeli, antik, sérült fakeretben. 60x47 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3062292
10705
462
60000
Barabás jelzéssel (Barabás Etelka?), 1910-30 körül: Velencei részlet gondolával. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 100x69 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3080092
10706
462
Olvashatatlan jelzéssel, magyar festő: Katona tájban, 1941 (feltehetően erdélyi bevonulás idejéből). Ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 24×16 cm 2966595
10707
462
15000
Jelzés nélkül: Szürrealista férfi portré. Olaj, műanyag lemez. Dekoratív, üvegezett, sarkaiban kissé sérült fakeretben, d: 21 cm 2966593
10708
462
Jelzés nélkül: Szürrealista hölgy portré. Olaj, műanyag lemez. Dekoratív, üvegezett, sarakiban kissé sérült fakeretben, d: 21 cm 2859208
10709
462
38000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje, hódmezővásárhelyi iskola: Alföldi táj. Olaj, vászon. Üvegezett fakeretben. 46x66 cm. 3026478
10710
462
15000
Jelzés nélkül, XX. sz .első fele: Csendélet. Olaj, papír. 18x14 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 3004145
10711
462
Horváth A jelzéssel, XX. sz. eleje: Hölgy rózsával. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 55x44 cm 3080342
10712
462
42000
Olvashatatlan jelzéssel, magyar festő, XX. sz. első fele: Sétálók. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 41x50,5 cm 3105844
10713
462
19000
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), XX. sz. első fele/közepe: Aratás. Olaj, fa, apró felületi sérülésekkel. Fakeretben, 56x45,5 cm 3107006
10714
462
50000
Gyenes Dániel jelzéssel, Munkácsy Mihály után: Vihar a pusztán. Olaj, vászon. 60x94 cm. Dekoratív fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft