DN "Vöröskereszt" aranyozott, jelzett Ag jelvény sérült dísztokban (0.... https://www.darabanth.com/hu/461-Gyorsarveres/461.0/Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~500022/DN-Voroskereszt-aranyozott-jelzett-Ag-jelveny-serult-disztokban-09351-06g-plus-DN~II3097905
3097905
33515
461
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Leírás: DN "Vöröskereszt" aranyozott, jelzett Ag jelvény sérült dísztokban (0.935/1,06g) + DN "Vöröskereszt 25" aranyozott, jelzett Ag jelvény aranyozott díszítménnyel, dísztokban (0.925/br.2,26g) T:UNC,AU
: ttg