Irán, 20. sz. eleje, Dísztál, ónozott vörösréz, pereménél áttört mintá... https://www.darabanth.com/hu/461-Gyorsarveres/461.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~1500008/Iran-20-sz-eleje-Disztal-onozott-vorosrez-peremenel-attort-mintaval-obleben-elbeszelo~II3011601
3011601
12549
461
28000
Antique
Kikiáltási ár:
28 000 Ft 75,88 EUR , 87,50 USD
Leírás: Irán, 20. sz. eleje, Dísztál, ónozott vörösréz, pereménél áttört mintával, öblében elbeszélő szimbolikus jelenettel, kopással, d: 42,5 cm
: karap_norbert