Cserey Adolf: Kis növényhatározó. Stampfel-féle tudományos zsebkönyvtá... https://www.darabanth.com/hu/461-Gyorsarveres/461.0/Konyvek/Konyvek-Vegyes-erdekessegek-utazas-muveszet~2000045/Cserey-Adolf-Kis-novenyhatarozo-Stampfel-fele-tudomanyos-zsebkonyvtar-48-49-Bp-1905-~II3092847
3092847
21226
461
Books: mixed rarities, travelling, art
Leírás: Cserey Adolf: Kis növényhatározó. Stampfel-féle tudományos zsebkönyvtár 48-49. Bp., 1905, Stampfel, 213 p. 2., javított kiadás. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kopott borítóval.
: bt