A boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái. Szerk.: Lévay Mihály. A könyvdíszeket és a könyv kötését Surányi István tervezete és rajzolta. Bp., [1934], Franklin. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó gerinccel.