Zsilinszky Mihály: Csongrádvármegye története I. rész. Bp., 1897 Csong... https://www.darabanth.com/hu/461-Gyorsarveres/461.0/Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~2000017/Zsilinszky-Mihaly-Csongradvarmegye-tortenete-I-resz-Bp-1897-Csongradvarmegye-Kozonsege-~II3051353
3051353
19097
461
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
2 600 Ft 7,05 EUR , 8,13 USD
Leírás: Zsilinszky Mihály: Csongrádvármegye története I. rész. Bp., 1897 Csongrádvármegye Közönsége, (Wodianer-ny.) 1t litografált címer + 287 p. korabeli sérült vászonkötésben, laza fűzéssel
: karap_norbert