Sebess Dénes: Két Magyarország. Az elmúlt század politikai eszményei. Bp., [1931], Könyvbarátok Szövetsége (Kir. M. Egyetemi Ny.), 258 p.+ 16 (egészoldalas, fekete-fehér képek) t. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopott, sérült gerinccel, helyenként ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel, a második lap (tartalomjegyzék) fele hiányzik.