https://www.darabanth.com/hu/461-Gyorsarveres/461.0/Konyvek/Konyvek-Tortenelem~2000040/Bevilaqua-Borsody-Bela-Magyar-tortenelem-anekdotakban-Bp-1943-Dante-351-p-Kiadoi~II3089402
3089402
19548
461
Books: History
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
LeÃrás:
Bevilaqua Borsody Béla: Magyar történelem anekdotákban. Bp.,[1943.],Dante, 351 p.. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kiadói Biczó jelzéssel ellátott sérült és foltos papÃr védÅ‘borÃtóval, néhány kevés lap kissé foltos.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m