Bálint Sándor:
https://www.darabanth.com/hu/461-Gyorsarveres/461.0/Konyvek/Konyvek-Tortenelem~2000040/Balint-Sandor-Sacra-Hungaria-Tanulmanyok-a-magyar-vallasos-nepelet-korebolBudapest-1944~II3099176
3099176
19417
461
Books: History
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
LeÃrás:
Bálint Sándor:
Sacra Hungaria. Tanulmányok a magyar vallásos népélet köréből.
[Budapest, 1944]. Veritas (,,Wiko'' Kő- és Könyvnyomdai Műintézet, Kassa). 210 + [2] p. + 5 t. (fényképek). Első kiadás.
Poss.: Fábián János (Tulajdonosi bélyegzés.)
Kiadói félvászon kötésben, illusztrált, enyhén sérült, kiadói védÅ‘borÃtóban. Jó példány.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ufk
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m