Oels, Walter: Pflanzenphysiologische Versuche. Für die Schule zusammengestellt von - - . Braunschweig, 1892, Friedrich Vieweg und Sohn, XVI+80+(4) p. Szövegközi illusztrációkkal. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti papírborító bekötve, sérült gerinccel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.