Az élők világa. Növény- és állatország. Szerk.: Entz Géza és Mágocsy-D... https://www.darabanth.com/hu/461-Gyorsarveres/461.0/Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~2000025/Az-elok-vilaga-Noveny-es-allatorszag-Szerk-Entz-Geza-es-Magocsy-Dietz-Sandor-II-resz-A~II3100304
3100304
20133
461
Books: Natural sciences, Medicine
Leírás: Az élők világa. Növény- és állatország. Szerk.: Entz Géza és Mágocsy-Dietz Sándor. II. rész. A Műveltség Könyvtára. Bp., [1907], Athenaeum, 2 sztl. lev.+ 416-736 p.+ 12 (részben színes) t. Szövegközi és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott, szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel.
: tg