19594.
Lezárult 461. Gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
3 000 Ft
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói díszes, dúsan aranyozott, sérült egészvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, a hátsó táblán sérülésnyommal, egy kijáró táblával, csak egy melléklettel, megviselt állapotban.