A flottilla hajómotorjainak kezelési és karbantartási utasítása. Szerk.: Garadnai Lajos szds, Bánhidi Attila fhdgy. "Szolgálati használatra", Nr. 295. Bp., 1954., Honvédelmi Minisztérium, 184 p.+ 40 (Ábrafüzet, 45 ábrával) t. + 2 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos hátsó táblával, az ábrafüzet kötése javított.