1942 Jogi Hirlap XVI. évf. 1-52. sz., 1942. jan. 3. - dec. 26. (Teljes évfolyam). Szerk.: Dr. Boda Gyula. Bp., 1942, Centrum Kiadóvállalat Rt., 416 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, helyenként kissé sérült lapokkal, régi intézményi bélyegzőkkel. (Az utolsó két szám a kötet elejére kötve).