Novák László: A nyomdászat története. III. könyv: XVII. század. Grafikai Művészetek Könyvtára IX. Bp., 1928, Világosság-ny., 144 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos gerinccel, belül jó állapotban, ex libris-szel.