Juhász Ferenc:
A szent tűzözön regéi. [Hosszúversek.] (Dedikált.)
(Budapest, 1969). Szépirodalmi Könyvkiadó (Kossuth Nyomda). 404 + [4] p. Egyetlen kiadás.
Dedikált: ,,Fodor Mártának sok szeretettel: Juhász Ferenc. Budapest, 1970 Február 13''. A kötetet Kass János tervezte.
Prov.: Fodor Istvánné Márta. [Fodor Istvánné Márta tanárnő, a Magyar Írószövetség titkárnője.]
Aranyozott gerincű kiadói egészvászon kötésben, Hajnal Gabriella színes grafikájával illusztrált, aranyozott kiadói védőborítóban. Jó példány.