Goulding, [Francis Robert]: A floridai kalandhősök. - - után (ford.): ... https://www.darabanth.com/hu/461-Gyorsarveres/461.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2000044/Goulding-Francis-Robert-A-floridai-kalandhosok--utan-ford-Zempleni-P-Gyula-Bp-~II3090127
3090127
20969
461
Leírás: Goulding, [Francis Robert]: A floridai kalandhősök. - - után (ford.): Zempléni P. Gyula. Bp., 1905, Magyar Könyvkiadó Társaság, 187 p.+ 6 (fekete-fehér képek) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.
: karap_norbert