Raszler Károly (1925-2005): Női fej (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelz... https://www.darabanth.com/hu/461-Gyorsarveres/461.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1500002/Raszler-Karoly-1925-2005-Noi-fej-cim-nelkul-Rezkarc-papir-Jelzett-Szamozott-5018~II3091312
3091312
10568
461
4600
Leírás: Raszler Károly (1925-2005): Női fej (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 50/18. 22,5x24,5 mm. Üvegezett fakeretben.
: nagy_andras