cca 1880-1910 Régi családi fotóalbum, keményhátú fotókkal (vizitkártyák, kabinetfotók), közte sok katonafotóval, össz. 60 db. Vegyes méretben és állapotban. Korabeli bőrkötésű albumban, hiányzó gerinccel, helyenként sérült lapokkal, 28x21,5x6,5 cm