https://www.darabanth.com/hu/460-Gyorsarveres/460.0/Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000035/Roald-Amundsen-Lincoln-Ellsworth-Az-Eszaki-sark-meghoditasa-A-magyar-kiadast-sajto-ala~II3081684
3081684
19191
460
Books: Travelling, Local History
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
LeÃrás:
Roald Amundsen - Lincoln Ellsworth: Az Északi sark meghódÃtása. A magyar kiadást sajtó alá rendezte: Dr. Cholnoky JenÅ‘. Bp., 1926, Pantheon, 272 p.+ 60 (fekete-fehér fotók) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, foltos borÃtóval, helyenként foltos lapokkal.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m