Magyary-Kossa Gyula: Magyar orvosi emlékek. Értekezések a magyar orvostörténelem köréből III. köt. Adattár 1000-től 1700-ig. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXXII. köt. Bp., 1931, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.