Margaret Holland: Old Country Silver. Newton Abbot, 1971, David & Charles, kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval, angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált specifikus kiadvány, mely bevezet az ír, skót és walesi ezüsttárgyak gyűjtésébe.